List Wójta Gminy Bodzanów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Bodzanów, dnia 4 września 2017 r.

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO

DYREKTORZY, NAUCZYCIELE,

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI,

RODZICE,

DRODZY UCZNIOWIE

 

           Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018. Po raz trzeci mam zaszczyt przeżywać z Wami ten dzień jako Wójt Gminy Bodzanów. Jest to zaszczyt, ale także ogromna odpowiedzialność za politykę oświatową w naszej gminie.

           Szczególnie gorąco witam uczniów, którzy dzisiaj pierwszy raz przekroczyli próg szkoły i rozpoczną szkolną przygodę. Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby ten nowy rok szkolny był lepszy od poprzednich, aby obfitował w same sukcesy. Niech czas spędzony w murach naszych szkół pozwoli na rozwijanie Waszych zainteresowań i pasji, zdobywanie nowych umiejętności, ale także nawiązywanie nowych przyjaźni.

          Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele wszyscy wiemy, że wykonywany przez Was zawód jest bardzo wymagającą i odpowiedzialną profesją. Życzę Państwu, abyście za to poświęcenie i zaangażowanie otrzymali bezcenną zapłatę, jaką jest pamięć wychowanków oraz uznanie społeczności.

            Słowa życzliwego wsparcia należą się także pracownikom administracji i obsługi. Bez Państwa ciężkiej pracy żadna ze szkół nie byłaby w stanie sprawnie funkcjonować.

            Drodzy Rodzice, to Wy każdego dnia troszczycie się o dobro swoich pociech, aktywnie współpracujecie z Nauczycielami, stanowiąc ważną część społeczności szkolnej. Życzę Państwu samych radosnych chwil związanych z sukcesami dzieci, a także cierpliwości i wytrwałości w codziennym procesie wychowawczym.

            Niech rok szkolny 2017/2018 będzie dla wszystkich czasem realizacji marzeń i sukcesów.

          W obliczu zachodzących przemian w oświacie pragnę zapewnić wszystkich Państwa oraz Was – Drodzy Uczniowie, że dołożę wszelkich starań, żeby poziom kształcenia oraz jakość funkcjonowania placówek oświatowych w naszej gminie stale wzrastał, żeby owocami edukacji była mądra młodzież – przyszłość Gminy Bodzanów.

 

                         Z wyrazami szacunku

                      Wójt Gminy Bodzanów

                          Jerzy Staniszewski

 

Pobierz list