Drugie miejsce w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza” w kategorii „W regionie” dla Gminy Bodzanów

1
« 1 z 3 »

W dniu 07.04.2017 w Płockim Domu Technika  odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza”.  Gmina Bodzanów otrzymała nominację do tego ważnego w regionie Plebiscytu za realizację ponad sześciokilometrowego odcinka drogi powiatowej nr 2956W Bodzanów – Kępa Polska między Bodzanowem a Cieślami.

W tym roku kilkuosobowa Kapituła, nominowała ze 102 propozycji 40 wydarzenia które wzięły udział w plebiscycie.

Nominację można było otrzymać w czterech kategoriach:

— „Inicjatywy gospodarcze i społeczne”,

— „Kultura”,

— „Sport i turystyka”,

— „W regionie”.

W każdej z tych kategorii Kapituła rozdała 10 nominacji.

       Gmina Bodzanów wspólnie z Powiatem Płockim otrzymała nominację w kategorii „ W regionie”  za budowę  ponad sześciokilometrowego odcinka drogi powiatowej relacji Bodzanów – Kępa Polska. Inwestycja finansowana była w partnerstwie Gminy Bodzanów i Powiatu Płockiego a jej koszt  wyniósł ponad 3,8 mln zł.

       Dzięki głosom czytelników Tygodnika Płockiego oraz Kapituły Plebiscytu nasza inwestycja zajęła drugie miejsce w swojej kategorii jest to dla nas wielki zaszczyt oraz uhonorowanie naszych działań. Nagrodę podczas gali odebrał Wójt Gminy Bodzanów Jerzy Staniszewski.

       Jest to już kolejne wyróżnienie za tą inwestycję gdyż należy przypomnieć że 22 lutego podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Płockiego otrzymała nagrodę  „Kwiat Powiatu Płockiego”.